andmekaitse

Andmekaitsetingimused

Täname teid, et leidsite aega meie andmekaitsetingimustega tutvumiseks. 

www.raviteraapia.ee andmekaitsetingimused annavad ülevaate sellest, kuidas me isikuandmeid kogume ja töötleme. Sealhulgas kirjeldades andmeid, mida edastad meile uudiskirjaga liitudes, veebilehte külastades või veebipoest ostes.

Kes me oleme?

www.raviteraapia.ee on massaaži – ja teraapia teenuseid ning tooteid pakkuv veebipood. Veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on Raviteraapia OÜ (registrikood 14031412) juriidilise aadressiga Kuusalu vald, Kõnnu küla, Nurmekaevu, 74702, Eesti, tel +372 5395 7673 ja e-kiri info@raviteraapia.ee.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse?

 • Ees- ja perekonnanimi.
 • Kontaktinfo: telefoninumber ja e-posti aadress.
 • Maksja ja kohaletoimetamise aadress.
 • Kaupade ja teenuste maksumus.
 • Maksetega seotud andmed (ostuajalugu), pangakonto numbrid, maksekaardi detailid, Paypal konto info.
 • Klienditoe andmed.
 • Muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.
 • IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse?

 • Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste sooritamiseks ja toodete kohaletoimetamiseks. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine). 
 • E-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et tagada toodete ja teenuste kohale viimiseks ning sellega seotud tekkivate küsimuste lahendamiseks.
 • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
 • Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
 • Tarbijaharjumuste uurimiseks.
 • Müügistatistika koostamiseks.

www.raviteraapia.ee saadab soovijatele uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi. Selleks on vaja sisestada veebilehel e-kirja aadress ning anda teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmed edastamine volitatud töötlejatele

 • Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja probleemide lahendamiseks.
 • Transporditeenuse pakkujale edastatakse kliendi nimi, telefoninumber ja e-posti aadress ja tarneaadress.
 • Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.
 • Raviteraapia OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja VALI ETTEVÕÕTE-le.
 • Uudiskirja edastamise teenuse osutaja, kellega on sõlmitud leping andmete turvaliseks töötlemiseks.

Küpsised (cookies)

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsise eesmärk on aidata meil veebilehte arendada ja tagada meie klientidele parim kasutajakogemus.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

 • Alusküpsised on meie veebisaidi toimimiseks hädavajalikud. Nende hulgas on näiteks küpsised, mis võimaldavad teil logida sisse meie veebisaidi turvalistele aladele, kasutada ostukorvi või e-makseteenuseid.
 • Funktsionaalsuse ja toimivuse küpsised toetavad meie veebilehe toimivust ja funktsionaalsust, kuid ei ole ilmtingimata lehe toimimiseks hädavajalikud. Nende küpsiste abil tuvastab veebileht kasutaja ning peab (soovi korral) meeles kliendi sisselogimise andmed, võimaldab teatud ajaperioodiks talletada ostukorvi lisatud tooted jne.
 • Analüüsiküpsised mõõdavad veebilehe külastatavust ja kaardistavad käitumismustreid. Näiteks, milliseid sisulehti külastatakse kõige enam või mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Siia hulka kuuluvad nt Google Analyticsi ja Hotjari küpsised. Saadud andmed aitavad meil paremini mõista külastajate käitumist veebipoes ning annab meile võimaluse pakkuda kasutajale parimaid tehnilisi lahendusi. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistika kogumise eesmärgil ja need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada
 • Raviteraapia veebilehel kasutatakse mitmeid usaldusväärseid kolmandate osapoolte küpsiseid. See võimaldab kasutajal jagada lehti sotsiaalvõrgustikes ning kuvada personaliseeritud ja asjakohast reklaami. Nõnda võimaldavad need küpsiseid kuvada reklaame näiteks erinevatel Google’i ja Google’i partnerettevõtete platvormidel. Nende küpsiste kasutamine ei hõlma isikuandmete käsitlemist. 

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks:

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks külastage mõnd allpool olevat linki.

Tasub meeles pidada, et veebisaidi põhieesmärkide täitmiseks vajalike küpsiste kasutamise piiramine võib mõjutada kasutajakogemust ja/või teenusevalikuid, mida veebipoes pakume.

Lisatud sisu kolmandatelt veebisaitidelt

www.raviteraapia.ee veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Neile klikates võivad nad sinu kohta infot koguda, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud. Me ei ole kolmandate osaliste privaatsustingimuste eest vastutavad. Lahkudes meie kodulehelt soovitame tutvuda konkreetse veebilehe andmekaitsetingimustega.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Veebipoes säilitatakse ostuajalugu kuni 1 kuu.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse veebimajutus.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Millised on õigused enda andmetele

Oma andmetega tutvumine, muutmine ja kustutamine

E-poodi salvestatud isikuandmed koos kasutajakontoga seotud infot saab uurida/muuta/kustutada kirjutades e-postile info@raviteraapia.ee

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub esmalt kliendi ja teenusepakkuja vahel. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee). 

Shopping Cart