DoTerra eeterlikud õlid

DoTERRA eeterlikud õlid on imeline viis toetada ennast ja oma pere ning taastada heaolu sind ümbritsevas keskkonnas.

Tere, Imeline!

Mul on nii hea meel, et tunned huvi doTERRA eeterlikke õlide vastu! DoTERRA eeterlikud õlid on võrratu viis toetada ennast ja oma pere ning taastada heaolu sind ümbritsevas keskkonnas.

Selleks, et soetada maailma parimaid ning puhtamaid õlisid, mine allolevale lingile:

https://www.mydoterra.com/martakislov/#/ vajuta üleval olevale nupule “Join & Save”, keri alla ja vajuta “Join doTerra” – sealt saad kenasti sisestada enda andmed ning saad peagi teha oma esimese tellimuse, mille DPD kuller toob sulle koju!

Miks tellida doTerra eeterlike õlisid enda konto alt?

  • Saad olla 100% kindel, et need tooted mis sinuni jõuavad tulevad otse doTERRAST endast, päris tehasest ning keegi ei ole kunagi neid korke enne avanud
  • doTERRA EI paku enda tooteid eraldi teistel kodulehekülgedel (ega vahendajate), ja kui sa näed kedagi seda tegemas, siis mõtle….enne kui tellid…
  • Liitudes doTERRA-ga minu kontot alt https://www.mydoterra.com/martakislov/#/ saad minu 100% toetuse osaliseks, kus alati võid minuga ühendust võtta, uurida uute toodete kohta, saada vastuseid oma küsimustele ning tea, et olen tõesti SIIN sinu teekonna heaolu loomiseks!
  • doTERRA väärtustab oma kliente, pakkudes õlidele soodsamalt hinda ning tellimussumma suurendes teeb ka toredaid kingitusi!
  • Kindlasti saab tulema ka ägedaid tootekoolitusi ja huvitavat informatsiooni igapäevaseks kasutamiseks.

Ma olen siin! Kirjuta või helista mulle ning tea, et toetan sind nii konto loomisel, tellimisel kui ka tulevikus!

KKK:

1. Kas mulle sobivad doTerra eeterlikud õlid?

Eeterlikud õlid on pärit puhtast loodusest, mis tähendab, et kui oled joonud näiteks piparmünditeed, nuusutanud lavendlit või armastad apelsini süüa, siis juba on sul olemas enese isiklik kogemus eeterlike õlidega! doTERRA pakub vaid kõige puhtamatest toorainetest pärit õlisid! doTERRA tähendabki “Maa kingitus” ning seetõttu ka doTERRA garanteerib oma toote kvaliteedi. Lähemalt saad lugeda sellest SIIN.

2. Lõin endale just konto ning ei tea milline võiks olla esimene toode mida tellin?

doTerral on väga palju tooteid, alates üksikutest õlidest, lõpetades imelistest segudest mis toetavad sind igapäevaselt, kui elad oma tavapärast elu. Siiski kui ma esmalt midagi soovitaksin, siis tõeliselt hea on alustada stardikomplektidest. Miks? Sellepärast, et need tulevad nii palju soodsamad, kui soetada kõik õlid üksikult. Minu isiklik lemmik on Home Essentials Kit koos difuuseriga! Difuuser on miski mis meie majas töötab pidevalt ja kuna maja on suur ja lapsi on ka päris mitu, siis neid on meil kolm. Lisaks Raviteraapias kannan kaasas kaasaskantavat difuuserit, et jagada aroomiteraapia rõõme ka minu klientidele.

3. Millised on Sinu pere kõige enam kasutatavamad doTERRA õlid?

Päris ausalt läheb mul laste peale aastas ikka mõned purgid OnGuardi ja Air-i, sest need on parimad õlid mis toetavad lapsi haigusteperioodil. Neid kahte kasutan nii õli vormis kui ka Touch rullikuna (viimast rullivad lapsed ise) – mega mõnus tunne ja saabub kohene kergendus. Ise tarvitan kõige enam viirukit (Frankincense) ja sidruni (Lemon) õlisid. Sidrunit lisan nii lauaveele, kui veepudelisse, kui salatitesse ja difuuserisse, kui koristan. Mõnusalt värske lõhn. Siiski see MINU õli on Peace (rahu), seda kasutan harva, aga eks meil kõigil ole raskemaid ja kergemaid aegasid ning see toetab mind väga tugevalt – asetan tilga pulsikohale randmele ja nuusutan päeva jooksul seda sisse.

4. Millist doTERRA eeterlikku õli sa kasutad massaaži tegemisel?

Minu klientide vaieldamatud lemmikud on tsitrulised: greip, metsik apelsin, sidrun, roheline mandariin, segu “Citrus bliss”. Väga mõnus!

5. Kas DoTerra eeterlike õlisid võib ka sisse süüa?

Jah, enamus doTERAA õlisid võib tarbida seesmiselt (sellel on kvaliteedi garantii ja luba on antud kõrgemate Euroopa institutsioonide poolt). Siinkohal rõhutan, et doTERRA õlisid võib sisse süüa, enamus teisi eeterlikke õlisid aga EI VÕI. Kui mainin enamus doTERRA õlisid võib seesmiselt tarbida, siis on ka neid mida ei või. Üldjuhul kehtib reegel, et puitusi sisse ei sööda. Kui kahtled, siis alati küsi enne lisainfot. Vastan meelsasti.

6. Kas tilk keele alla on tugevama mõjuga kui difuuseriga?

Konkreetne vastus – EI. Kõikidel viisidel on oma kindel eesmärk ja vajadus. Üks ei ole teisest tugevam või mõjusam. doTerra on teinud väga põhjalikud uuringuid ja katsetanud õlisid erinevatel viisidel ja siinkohal annab ta ka kindlad soovitused, kuidas ühel või teisel juhul õlisid paremini kasutada. Kirjuta mulle on murest ja ma annan nõu, kuidas paremini toimida.

 

Küsimuste korral helistage või kirjutage meile ning üheskoos arutades saame teha parima valiku Teie soove ja vajadusi arvesse võttes. 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart